Získejte výhody za aktivní zapojení do #bezdopadu

Sportovní události se nám s létem krásně rozjely. Abychom vám jakožto pořadatelům akcí dali ještě o kapku větší motivaci zapojit se aktivně do #bezdopadu, máme pro vás pár  benefitů, které vám organizaci akcí #bezdopadu usnadníBudete-li mít zájem, díky našemu partnerovi EKO-KOM zajistíme pro vaši akci zdarma:

  • pytle na odpad ze 100% recyklovaného materiálu,
  • tašky na tříděný odpad
  • brožuru s tipy, jak nejlépe akce #bezdopadu pořádat
  • ekologické značení tras Solubag (po180 dnech v přírodě se rozloží)

V rámci svého zapojení od nás získáte i přehlednou brožuru s tipy, jak správně a efektivně akci #bezdopadu připravit. Přidejte se taky do nové facebookové skupiny, ve které můžete s ostatními sdílet vybavení, ale i rady a tipy, jak akci uspořádat více #bezdopadu.

Novinka 2022 – ekologické značení Solubag

Do letošní sezóny jsme přišli s několika inovacemi. Nejvíce pyšní jsme na ekologické značení tras Solubag, které Vám můžeme poskytnout zcela zdarma, takže se nebudete muset o značení vůbec starat. Solubag lze používat opakovaně, a proto není potřeba na každý závod připravovat nové značení, úplně postačí jedna sada na celou sezónu. Pokud náhodou značení zapomenete někde pověšené, za 180 dní po něm na místě nezůstane ani památky. Solubag je z přírodních zdrojů a včetně potisku je zcela netoxický. Je pevný, pružný, ohebný, odolný a dá se opakovaně používat, což jsou všechno vlastnosti, které jsou  pro značení tras ideální.

A co že myslíme tím „aktivním zapojením“? Nejde vůbec o nic složitého. K přidání akce na náš web stačí plnit alespoň některé z osmi kroků, které pro pořádání akcí #bezdopadu navrhujeme. Dále budeme rádi za spolupráci v komunikaci, aby se o našem projektu a vašem zodpovědném přístupu k přírodě dozvěděli i další z řad veřejnosti. Čím víc lidí si totiž svůj dopad na přírodu uvědomí, tím větší to bude mít efekt. Inspirujte proto i další organizátory, sledujte nás na Instagramu a Facebooku a sdílejte tyto profily či jejich příspěvky i na svých sociálních sítích. Třeba v souvislosti s fotkami konkrétních kroků, které na akci pro přírodu děláte!

Takto jsme například navzájem sdíleli #bezdopadu s některými aktivními pořadateli:

Přidejte se i vy, sdílejte #bezdopadu a získejte výhody aktivního zodpovědného pořadatele!

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na více akcí #bezdopadu, díky nimž zachováme přírodu krásnou na maximum i při sportu.

Přidejte se k celosvětovému úklidu 18. září s Ukliďme Česko
Ředitel komunikace EKO-KOM: lidé volají po možnosti třídit stále častěji i v přírodě